Any,Dul & Mai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Any,Dul & Mai


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Anahi se izviila fanovima iz Venecuele....

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Dul-Kaca
WELCOME!Tek si se regovala na forum!
WELCOME!Tek si se regovala na forum!
Dul-Kaca


Broj poruka : 28
Datum upisa : 06.12.2008

Anahi se izviila fanovima iz Venecuele.... Empty
PočaljiNaslov: Anahi se izviila fanovima iz Venecuele....   Anahi se izviila fanovima iz Venecuele.... Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 3:55 am

Pre nekoliko nedelja na sajtu youtube.com je procureo video fanova koji su provalili u sobu Anahi, preturali po stvarima koje je ostavila u hotelu medju kojima su se, izmedju ostalog nalazili i pokloni fanova. Na njen racun su pali neumesni komentari od strane razocaranih fanova prizorom koji su zatekli u njenoj hotelsoj sobi. Anahi se izvinila fanovima i demantovala da su gace sa slike koja je navodno napravljena u njenoj sobi njene!

Anahi je u “La Oreja” izjavila sledece [08.12.2008]:
U mojoj sobi se nalazila ogromna kesa koju nisam mogla da ponesem sa sobom. S obzirom da smo dobili mnogo poklona, konsultovala sam se sa produkcijom sta mi je za ciniti povodom toga jer avioni ne dozvoljavaju da se nosi puno prtljaga. Slozili su se da je najbolje da poklone ostavim u hotelu, uvek nosimo malo prtljaga i ja se uvek trudim da ponesem sto manje, i ovaj put sam morala poklone da ostavim…Ovu priliku koristim da se izvinim fanovima iz Veneceule i molim ih za malo razumevanja jer fanvoi nisu u mom srcu zbog poklona vec zbog neizmerne podrske i ljubavi koju nam pruzaju. Nadam se da razumeju da mi nije bila namera da ih povredim”
Nazad na vrh Ići dole
~*Dulce Princesa*~
♥Admin♥
♥Admin♥
~*Dulce Princesa*~


Broj poruka : 123
Godina : 27
Lokacija : En un mundo donde nadie me conosca
Datum upisa : 29.12.2008

Anahi se izviila fanovima iz Venecuele.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi se izviila fanovima iz Venecuele....   Anahi se izviila fanovima iz Venecuele.... Icon_minitimeČet Jan 01, 2009 1:25 pm

Znam citala sam ovo!!
Nazad na vrh Ići dole
~! ANY !~! MAI !~!~FAN !~
Postaješ fan Any,Dul & May
Postaješ  fan Any,Dul & May
~! ANY !~! MAI !~!~FAN !~


Broj poruka : 146
Datum upisa : 03.01.2009

Anahi se izviila fanovima iz Venecuele.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi se izviila fanovima iz Venecuele....   Anahi se izviila fanovima iz Venecuele.... Icon_minitimeČet Jan 15, 2009 9:43 am

i ja znam za ovo ali ipak hvala
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Anahi se izviila fanovima iz Venecuele.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi se izviila fanovima iz Venecuele....   Anahi se izviila fanovima iz Venecuele.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Anahi se izviila fanovima iz Venecuele....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ANAHI KAO TRUDNICA
» Slike od Any
» ANAHI ILI MIA??
» ANAHI & ??
» Anahi tetovira!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Any,Dul & Mai :: Annie,Dul y May :: ♥Anahi♥-
Skoči na: