Any,Dul & Mai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Any,Dul & Mai


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 SRECNA SAM SRECNA SAM!!!

Ići dole 

DA LI IDETE NA KONCERT?
DAAA
SRECNA SAM SRECNA SAM!!! Vote_lcap75%SRECNA SAM SRECNA SAM!!! Vote_rcap
 75% [ 3 ]
MOZDA
SRECNA SAM SRECNA SAM!!! Vote_lcap0%SRECNA SAM SRECNA SAM!!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
SIGURNO
SRECNA SAM SRECNA SAM!!! Vote_lcap0%SRECNA SAM SRECNA SAM!!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
NE VERUJEM
SRECNA SAM SRECNA SAM!!! Vote_lcap25%SRECNA SAM SRECNA SAM!!! Vote_rcap
 25% [ 1 ]
NE
SRECNA SAM SRECNA SAM!!! Vote_lcap0%SRECNA SAM SRECNA SAM!!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 4
 

AutorPoruka
Dulce-Jovana
♥Admin♥
♥Admin♥
Dulce-Jovana


Broj poruka : 71
Lokacija : ZAUVEK SA DULCE!!!!
Datum upisa : 10.11.2008

SRECNA SAM SRECNA SAM!!! Empty
PočaljiNaslov: SRECNA SAM SRECNA SAM!!!   SRECNA SAM SRECNA SAM!!! Icon_minitimeSre Nov 12, 2008 4:58 am

Vest koja će razveseliti brojne čitaoce magazina Internet Krstarice, sudeći po broju pristiglih komentara u poslednjih nekoliko meseci, stoji u naslovu ovog teksta - "RBD" ponovo dolazi u Beograd! Ova tinejdžerska latino senzacija održaće 18. decembra još jedan koncert u Beogradskoj areni.

Na koncertu održanom 7. septembra u Beogradskoj areni RBD su se uverili da u Srbiji imaju veliki broj obožavalaca, tako da su rado odlučili da ponovo posete Beograd. Članovi grupe tada su izjavili da im je koncert u Beogradskoj areni bio jedan od najboljih na ovogodišnjoj turneji. A koliko su oduševljeni našom zemljom govori i činjenica da su tokom koncerta nastupali uvijeni u srpsku zastavu.

Bile su dovoljne dve godine da RBD postane vodeći pop fenomen svih vremena sa španskog govornog područja. Šest miliona albuma prodatih u svetu, dijamantske, trostruke platinaste, duple platinaste, platinaste i zlatne ploče, i turneja s više od 70 rasprodatih koncerata rezultat su neumornog rada ovog benda koji je nastupio u Meksiku, SAD, Centralnoj Americi, Kolumbiji, Venecueli, Brazilu, Čileu, Španiji i Rumuniji. Čuvenu RBD šestorku čine (ako uopšte postoje oni koji ne znaju): Anahi (Anahi), Dulse Marija (Dulce Maria), Maite (Maite Perroni), Kristofer (Christopher Uckermann), Kristijan (Christian Chavez) i Alfonso (Alfonso Herrera), poznatiji kao Pončo.

Karte za ovaj događaj mogu se naći u prodaji već od danas (12. novembra), i to po sledećim cenama: 3.800 dinara za "Golden Fan Ring" u prostoru ispred bine, 2.800 dinara za tribine i 2.400 dinara za parter. Grupa se nalazi na turneji pod nazivom "The Empezar Desde Cero" od februara ove godine. Više o ovoj grupi i njenim koncertnim aktivnostima pročitajte u članku "Rebelde u Beogradu".
Nazad na vrh Ići dole
https://dul-annie.forumsr.com
 
SRECNA SAM SRECNA SAM!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Any,Dul & Mai :: ~Otpaci~ :: ♥ Kanta♥-
Skoči na: