Any,Dul & Mai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Any,Dul & Mai


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Maite cuva velike usponeme iz RBD-a

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
*L0We*
♥Admin♥
♥Admin♥
*L0We*


Broj poruka : 132
Godina : 29
Lokacija : Sa ReBeLdE Na PlAn!n!
Datum upisa : 13.11.2008

Maite cuva velike usponeme iz RBD-a Empty
PočaljiNaslov: Maite cuva velike usponeme iz RBD-a   Maite cuva velike usponeme iz RBD-a Icon_minitimeSre Apr 01, 2009 9:48 am

Maite Perroni, integrante de RBD, aseguró recientemente en una entrevista, que guarda muy buenos recuerdos del grupo, incluyendo regalos que recibió durante más de cuatro años de sus fans.

Entre los regalos favoritos de Maite, se encuentra una pulsera que le regaló una seguidora de España.

"Fue una fan que me regaló en Madrid, fue algo muy simbólico, porque era de su hermana que acababa de fallecer. Me la entregó con una carta contándome la historia, y la verdad eso me conmovió muchísimo", confesó la cantante y actriz.

La intérprete de Empezar Desde Cero también asegura que lamentablemente en varias ocasiones tenían que dejar los regalos de sus seguidores en los hoteles o camerinos, debido a la gran cantidad de cosas que recibían, pero aseguró que la pulsera está muy bien guardada, porque tiene un gran significado para ella.

~PREVOD~

Maite Perroni, clan RBD-a, rekla je nedavno u intervjuu,da ce cuvati mnogo lepih uspomena sa grupom, ukljucujuci poklone koje je primila od svojih fanova tokom cetiri godine.

Medju omiljenim poklinima Maite, je i jedna narukvica koju joj je poklonila jedna fanatika iz Spanije.

“Bio je jedan fan koji mi je poklonio u Madridu, bilo je veoma simbolicno, jer je bila od njene sestre koja je skoro bila preminula. Predala mi je sa jednim pismom pricajuci mi pricu, i iskreno to me je mnogo potreslo”,kaze pevacica i glumica.

Izvodjacica pesme “Empezar Desde Cero” takodje potvrdjuje da nazalost u nekoliko prilika morala da ostavi poklone svojih fanova u hotelima ili u garderobi,zbog velike kolicine stvari koje je primila,ali je potvrdila da je narukvica dobro sacuvana, jer ima veliki znacaj za nju.
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcederbd.niceboard.biz/forum.htm
REBELDE girl-4ever
♥Admin♥
♥Admin♥
REBELDE girl-4ever


Broj poruka : 477
Godina : 29
Lokacija : SIEMPRE CON RBD!!!!!
Datum upisa : 10.11.2008

Maite cuva velike usponeme iz RBD-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Maite cuva velike usponeme iz RBD-a   Maite cuva velike usponeme iz RBD-a Icon_minitimeČet Apr 02, 2009 1:30 am

sweet May je bas pazljiva...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbd-4ever.forumotion.net
 
Maite cuva velike usponeme iz RBD-a
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» MIKROFON OD MAITE
» Maite-ina dvojnica!!!
» Maite-awatari
» Slike od Maite
» MAITE U SERIJI REBELDE!!!!!!!!!!!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Any,Dul & Mai :: Annie,Dul y May :: ♥Maite♥-
Skoči na: